Все супер, дякую. Макіяж та зачіска була класна, майстер майже сама підібрала образ, я тільки вказала, що більш натурально і все. Фотограф молодець все чітко показувала і розказувала як стати, як руку покласти, як подивитися і т.д., адже я яка взагалі не знаю як і де правильно ставати для фото, все чітко пройшло. Дуже Вам дякую ❤️
Отзыв будет опубликован после модерации - проверки текста на наличие нецензурной лексики и оскорблений. Чтобы клиенты смогли убедиться, что отзыв оставили именно вы, нажмите на иконку соцсети.
Спасибо за ваше сообщение
Ваше сообщение отправлено, в рабочее время с вами свяжутся.
Все супер, дякую. Макіяж та зачіска була класна, майстер майже сама підібрала образ, я тільки вказала, що більш натурально і все. Фотограф молодець все чітко показувала і розказувала як стати, як руку покласти, як подивитися і т.д., адже я яка взагалі не знаю як і де правильно ставати для фото, все чітко пройшло. Дуже Вам дякую ❤️
12 мая 2026Все дуууууууууже сподобалося) навіть більше🤣, багі зламала й на дерево вилізла🤣 Насправді емоцій отримала дуууууже багато. Все сподобалося) Дякую
11 мая 2026Все було супер, незвичні відчуття, дякую за враження.
11 мая 2026Все чудово! Дуже дякуємо, нам все сподобалось.
10 мая 2026Все чудово,дуже сподобалось! Емоції супер😍😍😍
10 мая 2026Все супер, дуже сподобалось. Адріналін просто зашкалює!
09 мая 2026Все дуже сподобалось! З фотографом було комфортно та легко працювати, з нетерпінням чекає на фото))) Зачіска та макіяж на вищому рівні) Дякую🌸
09 мая 2026Майстер-клас молекулярної кухні справив дуже яскраве враження, нам все дуже сподобавлось. Безцінний досвід☺️
04 мая 2026Все пройшло дуже чудово. Тиша, свіже повітря і красиві краєвиди навколо. Дякую за класний подарунок.
04 мая 2026Все пройшло супер!! Це чудовий шанс вийти із зони комфорту й спробувати щось нове! Дівчатам рекомендую, відчуття кайф😝☺️🥰
03 мая 2026Дякуємо, все пройшло чудово, дуже задоволені. Тепер чекаємо на фотографії 🎞️📸
03 мая 2026Дуже яскраві емоції від стрибка, рекомендую❤️
02 мая 2026