Все пройшло чудово, я дуже рада, що потрапила в цю студію. Тепер з нетерпінням чекаю на фото 😍 Єдине що - для себе зрозуміла, що на майбутнє треба брати 1,5 або навіть 2 год, бо годинка швидко проходить 🙂
Отзыв будет опубликован после модерации - проверки текста на наличие нецензурной лексики и оскорблений. Чтобы клиенты смогли убедиться, что отзыв оставили именно вы, нажмите на иконку соцсети.
Спасибо за ваше сообщение
Ваше сообщение отправлено, в рабочее время с вами свяжутся.
Все дуже сподобалось, чудово відпочила і провела час. Дякую за враження.
03 июн 2026Чудовий майстер-клас, організовано все прекрасно, доступні рецепти і дуже легко все сприймалось, що дає можливість повторити все вже вдома.
02 июн 2026Урок дуже сподобався. Все супер!
02 июн 2026Дякуємо за майстер-клас, все пройшло чудово, а головне легко і просто.
02 июн 2026Все пройшло чудово, купа емоцій ї просто класно проведений час.
01 июн 2026Дуже сподобався політ в аеротрубі. Дякую за враження!!
Море драйву, та класних емоцій😍. Хоч я і не маю мотоциклу, але хоч раз відчути цей адріналін воно того вартує🤗🤗🤗
01 июн 2026Все пройшло лагідно і професійно, дякую за цікавий досвід!)
31 мая 2026Чудовий майстер класс, все спдобалось. Рецепти дуже доступні, що можна з легкістю повторити вдома.
31 мая 2026Інструменти це окремий вид задоволення, дякую викладачу за чудовий майстер-клас та безліч корисної інформації.
30 мая 2026Все пройшло чудово, я дуже рада, що потрапила в цю студію. Тепер з нетерпінням чекаю на фото 😍 Єдине що - для себе зрозуміла, що на майбутнє треба брати 1,5 або навіть 2 год, бо годинка швидко проходить 🙂
30 мая 2026Все чудово, дуже сподобалось, дякую!
29 мая 2026