Все сподобалось. Я вдячна за все: атмосферу, турботу, сервіс. Окрема подяка масажисту Ользі. Вона дуже уважна до деталей, її професіоналізм та той рівень турботи, який вона дає- відчувається в кожному русі. Сюди хочеться повертатися ❤️
Отзыв будет опубликован после модерации - проверки текста на наличие нецензурной лексики и оскорблений. Чтобы клиенты смогли убедиться, что отзыв оставили именно вы, нажмите на иконку соцсети.
Спасибо за ваше сообщение
Ваше сообщение отправлено, в рабочее время с вами свяжутся.
Дуже сподобався майстер клас , все дуже зрозуміло , прям дуже круто було , дякую😊
19 мая 2026Все було супер. Приємна комунікація та якісний інструктаж. Дякуємо за такі приємні враження💗
19 мая 2026Дуже все сподобалось, залишились задоволені і з новими знаннями. Дякуємо.
18 мая 2026Отримала велике задоволення, такий релакс, однозначно треба спробувати.
18 мая 2026Дуже дякуємо за майстер клас, за короткий час багато корисної інформації, з якою готувати буде набагато легше.
17 мая 2026Фотосесія пройшла чудово, мені все дуже сподобалось🥰
17 мая 2026Все сподобалось, адріналін зашкалює, і класні емоції!
16 мая 2026Чудовий майстер клас. Все сподобалось. Дякую.
16 мая 2026Дуже сподобалось, класне враження!!! Окрема подяка інструктору.
15 мая 2026Отримала сертифікат у подарунок, це дуже класні емоції, коні доглянуті і добрі. Дякую за враження.
15 мая 2026Дуже сподобалось, якщо сказати коротко- це було бомбезно😁
14 мая 2026Все сподобалось. Я вдячна за все: атмосферу, турботу, сервіс. Окрема подяка масажисту Ользі. Вона дуже уважна до деталей, її професіоналізм та той рівень турботи, який вона дає- відчувається в кожному русі. Сюди хочеться повертатися ❤️
14 мая 2026