Супер майсткр клас, я не вмію випікати та взагалі працювати з тістом, думала що нічого взагалі не зможу зробити. Але дуже все гарно пояснюють, виявилось набагато легше ніж я собі думала. Дуже цікаво, ще й смачно)))))
Дуже сподобалось, манікюр зробили гарно, все обережно, все чистенько, приємний майстер. Особливо сподобався пілінг шкіри рук. Ще й нанесли крем, після нього шкіра ніжна і зволожена.
Мені все максимально сподобалось.
Враховуючи мої форс мажори, все встигли вчасно. І крутий макіяж з неймовірною зачіскою зробили,дівчина візажист неймовірна.
А фотограф взагалі не можу слів підібрати,яка комфортна,приємна і зацікавлена в тому,щоб створити гарні знімки. Сама референси підбирала,допомагала з позуванням.
Я нейморвіно вдячна.Справді отримала гарні емоції. А макіяж так шкода змивати було.
Отзыв будет опубликован после модерации - проверки текста на наличие нецензурной лексики и оскорблений. Чтобы клиенты смогли убедиться, что отзыв оставили именно вы, нажмите на иконку соцсети.
Спасибо за ваше сообщение
Ваше сообщение отправлено, в рабочее время с вами свяжутся.
Все пройшло чудово, дуже вдячні фотографу, ввічлива та уважна, допомогала у всьому, очікуємо фотографії)))
14 дек 2025Все сподобалось. Спочатку було трохи боляче із за напруження у мʼязах, але потім відчулось значне полегшення. Рекомендую.
13 дек 2025Дякую дуже, все сподобалось! Особливо робота фотографа.
13 дек 2025Супер майсткр клас, я не вмію випікати та взагалі працювати з тістом, думала що нічого взагалі не зможу зробити. Але дуже все гарно пояснюють, виявилось набагато легше ніж я собі думала. Дуже цікаво, ще й смачно)))))
12 дек 2025Дуже сподобалось, манікюр зробили гарно, все обережно, все чистенько, приємний майстер. Особливо сподобався пілінг шкіри рук. Ще й нанесли крем, після нього шкіра ніжна і зволожена.
12 дек 2025Мені все максимально сподобалось. Враховуючи мої форс мажори, все встигли вчасно. І крутий макіяж з неймовірною зачіскою зробили,дівчина візажист неймовірна. А фотограф взагалі не можу слів підібрати,яка комфортна,приємна і зацікавлена в тому,щоб створити гарні знімки. Сама референси підбирала,допомагала з позуванням. Я нейморвіно вдячна.Справді отримала гарні емоції. А макіяж так шкода змивати було.
12 дек 2025майстер-клас пройшов класно, залишились приємні враження 💥
11 дек 2025Цікавий майстер-клас і дуже смачні бургери🍔
11 дек 2025Дуже сподобався майстре-клас, робили чашки з подругою і додатково замовили глазурування щоб потім можна було використовувати в побуті) Дякую 😍
11 дек 2025Атмосфера дуже сподобалось, чекаємо на фото ❤️
10 дек 2025Дякуємо за фотосесію. Чекаємо фотографії тепер
10 дек 2025Сподобалась процедура догляд для обличчям
10 дек 2025