Все сподобалось, просто бомба🥰, це щось нереальне, коли ніби готуеш з звичайних продуктів, але нереальніі страви. Які ще й виглядають як з фільму))) Дуже дуже раджу хоч раз сходити та спробувати приготувати такі страви.
Отзыв будет опубликован после модерации - проверки текста на наличие нецензурной лексики и оскорблений. Чтобы клиенты смогли убедиться, что отзыв оставили именно вы, нажмите на иконку соцсети.
Спасибо за ваше сообщение
Ваше сообщение отправлено, в рабочее время с вами свяжутся.
Чудовий зал для новорічної фотосесії) нам дуже сподобалось 🎄💙💛
18 дек 2025Чудовий масаж, хороший салон та масажист! Рекомендую!
18 дек 2025Хороший урок! Ми залишились задоволені!
17 дек 2025Все пройшло чудово) дуже задоволені
17 дек 2025Фотосесія сподобалась, крутий фотограф) Дякуємо 🥰
17 дек 2025Все сподобалось, дуже привітні інструктори, гарно справляються з дітками. Дитина залишилась дуже задоволена, та отримала купу емоцій.
16 дек 2025Все сподобалось, суперські емоції. Однозначно треба спробувати всім.
16 дек 2025Все сподобалось, особливо масаж обличчя і зони шиї. Ввічливий персонал, та гарне обслуговування.
16 дек 2025Все сподобалось, адреналін, такий вибух ємоцій)))) Хоч було страшно, але все пройшло чудово.
15 дек 2025Все сподобалося. Дякую
Все сподобалось, просто бомба🥰, це щось нереальне, коли ніби готуеш з звичайних продуктів, але нереальніі страви. Які ще й виглядають як з фільму))) Дуже дуже раджу хоч раз сходити та спробувати приготувати такі страви.
15 дек 2025Нам все сподобалось. Майстер клас пройшов чудово, дуже приємно зробити щось своїми руками)))
14 дек 2025